Pronájem, Komerční, Rokycany

Náhled obrázku

Náhled obrázku

Náhled obrázku

Nemovitost je k pronájmu za: 750 Kč/ den

Pronájem rekreační chaty v obci Rokycany-Borek
u tří rybníků a lesa, v pásmu brdských lesů celoročně, chata 2+1 s max. 4 lůžky. 990,- Kč objekt/noc + spotřeba el.energie
Pouze týdenní (a delší..) pronájmy ( od soboty do soboty)
Vybavená kuchyně (el.vařič, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), obývací ložnice s krbem a 2 lůžky, ložnice (1/2), dětská postýlka, koupelna se sprchou, WC, el. topení. Velký oplocený pozemek, dětský bazének, zahradní nábytek, zahradní gril, jízdní kola, laminátová loď, venkovní trampolína s ochrannou sítí, stolní tenis. Parkování u objektu, domácí zvíře ne. Možnost jízdy na koni - po dohodě s majitelem.
Velké přírodní koupaliště s filtrovanou vodou a krytý bazén s tobogánem v Rokycanech, AQUAPARK - tobogán se světelnými efekty - Příbram, koupání v blízkých rybnících a koupalištích nebo přehrada Ejpovice 6 km (vodní sporty, rybaření). Vycházky do okolí - vrch Žďár (zbytky keltského opevnění), výlety: Zbiroh, Plzeň (ZOO, pivovarnické muzeum), zámek Kozel, hrady Radyně, Žebrák, Točník , Karlštejn, zřícenina hradu Libštejn, vodní hamr Dobřív, Koněpruské jeskyně, Lom Amerika, Svatý Jan pod Skalou.

Kontaktní údaje

Jméno:Ing. Jiří Kratochvíl
Telefon:602880095
E-mail:jk19@seznam.cz
WWW stránky:neuvedeny
Město:Rokycany
Adresa:Rokycany - Borek E24
Vloženo:4.11.2010

Copyright (c) 2010 Realitářka.cz: Inzerce realit zdarma, Trh půjček, Zásady ochrany osobních údajů