Prodej, Komerční, Praha 7

Náhled obrázku

Náhled obrázku

Náhled obrázku

Nemovitost je k prodeji za: 17000000

Administrativní budova nacházející se na adrese: ulice Lannova tř. č.p.12, obec České Budějovice, postavená na pozemku par.č.17 a dále pozemek par.č.17, o výměře 416 m2, zastavěná plocha a nádvoří, to zapsáno na LV č.2570 v k.ú. a obec České Budějovice.
Nemovitost se nachází na pěší zóně v Českých Budějovicích. Jedná se o řadový dům ze starší zástavby po provedené rekonstrukci. Na nemovitosti neváznou žádná věcná břemena ani zástavní práva. Díky umístění budovy na pěší zóně, kam není možný standardní příjezd vozidly, je zde absolutní absence parkovacích míst. Je zde pouze časové omezení možnosti příjezdu zásobování.

Budova je zděná, podsklepená se čtyřmi nadzemními podlažími a podkrovím. V celém objektu jsou kancelářské prostory. V roce 1996 byla provedena kompletní rekonstrukce objektu a v roce 1998 byla provedena přístavba ve dvorním traktu. Byly provedeny nové podlahy, rozvody elektro, vody, kanalizace, vytápění. Bylo řešeno prostřednictvím plynových kotlů na každém podlaží – etážové vytápění. Některé radiátory zůstaly starší litinové, v přístavbě pak jsou desková otopná tělesa Radik. Bylo kompletně vestaveno podkroví, kde jsou osazena střešní okna.
Objekt nevykazuje žádné závady, které by omezovaly jeho další životnost po rekonstrukci.
Objekt je napojen na městské inženýrské sítě, vody, kanalizace, elektro, plynu.

Veškerá dokumentace k nemovitostem je umístěna na informačním CD.

Kontaktní údaje

Jméno:Zdeněk Svoboda
Telefon:+420 736 628 269
E-mail:svoboda@ecentre.cz
WWW stránky:http://www.ecentre.cz/seznam-e-vyberovych-rizeni
Město:Praha 7
Adresa:Jankovceva 1595
Vloženo:18.04.2012

Copyright (c) 2010 Realitářka.cz: Inzerce realit zdarma, Trh půjček, Zásady ochrany osobních údajů