Prodej, Dům, Liberec

Náhled obrázku

Náhled obrázku

Náhled obrázku

Nemovitost je k prodeji za: 1950000

Jsem přímá majitelka a prodám hezký RD- podsklepený, okál s podezdívkou, který prošel nedávnou rekonstrukcí a je zateplený s vlastním oploceným a udržovaným pozemkem v klidném, malebném prostředí, stojící absolutně mimo záplavovou oblast! Dispozičně řešený jako byt 4+1 cca 120 m2- v kuchyni kuch. linka, v obývacím pokoji velký balkon, 3 pokoje, samostatná koupelna s anatomickou vanou, oddělená toaleta s bidetem, pokoje jsou se samostaným vchodem a neprůchozí propojuje je hala, dále veranda s chodbičkou. V přízemí se nachází garáž, 2 dílny, dále sklad topiva a kotelna- 2. kotle: možnost topit kotlem na TP nebo elektrokotlem. Velká půda s možností vybudování dalšího bytu...
Před domem také neoplocený pozemek, náležící též k RD a sloužící jako park. stání pro 2 auta. Na domě chybí pouze finální omítka.V obci zdarma voda, internet! Elektřina 220/380 V, kanalizace. Dostupnost 10 min. do Frýdlantu, 35 min. do Liberce. ČSD 200 m.
Na domě neváznou žádná věcná břemena, zaručuji a požaduji férové jednání. Další informace včetně fotografií velmi ráda poskytnu e-mailem popř. telefonicky, prohlídka po domluvě možná kdykoliv, víkendy upřednostňuji. Prodávám z rodinných důvodů- rozvod.

Při rychlém jednání NABÍZÍM 100 000,- SLEVU! ---RK NEVOLAT!---

Kontaktní údaje

Jméno:Eva Holubová
Telefon:728372886
E-mail:Eva.Puby@seznam.cz
WWW stránky:neuvedeny
Město:Liberec
Adresa:Jindřichovice pod Smrkem
Vloženo:28.11.2011

Copyright (c) 2010 Realitářka.cz: Inzerce realit zdarma, Trh půjček, Zásady ochrany osobních údajů